Słupy oświetleniowe

Słupy oświetleniowe będą produkowane z blachy stalowej, w kształcie sześciokąta foremnego wpisanego w koło w oparciu o wymagania zawarte w normach PN-EN 40-2:2005 oraz PN-EN 40-5:2004.
Słupy będą zabezpieczone powłoką antykorozyjną (cynkowane ogniowo) zgodnie z wytycznymi zawartymi w normie PN-EN ISO 1461).
Okres gwarancji na powłokę antykorozyjną uzależniony będzie od stopnia agresywności środowiska, w którym ww. konstrukcja będzie składowana, montowana i eksploatowana, według zasad określonych w normie PN-EN ISO 14713.
Wysokość słupów uzależniona będzie od wymagań klientów 3, 4, 5, 6, 9 metrów. Do słupów będzie możliwość zamontowania lamp ulicznych. Maksymalna ilość lamp możliwych do zamontowania do słupa będzie wynosić 6 sztuk. W celu montażu lamp słupy oświetleniowe będą posiadały wysięgniki, których kształt i rozstaw uzależniony będzie od preferencji klienta.
Do słupów oświetleniowych dołączane będą podstawy, fundamenty wraz z wymaganym uzbrojeniem, umożliwiające bezpieczne zamontowanie oferowanego słupa.

© 2008 Elektroplast | realizacja - JK - Krzysztof Jankowski